Peki Games Oyunlarının Ders Çalışmaya Etkisi Nedir?

Peki Games Oyunlarının Ders Çalışmaya Etkisi Nedir?

Çocuklarınızın bir yandan oyun oynamasını, diğer taraftan ders çalışmasını ister miydiniz? "Bu nasıl olabilir ki?" dediğinizi duyar gibiyiz. Oyun oynamaktan keyif alan, bilgisayar ve mobil oyun tutkunu öğrenciler için yeni bir dönem başlıyor. Oyun oynarken ders çalışmak mümkün! Öğrenciler Peki Games oyunlarını oynayarak ders çalışma ve ders tekrarı yapma imkanı bulabiliyor. Ders çalışmanın en keyifli ve en öğretici uygulamalarından biri olan Peki Games, öğrenciler için harika uygulamalar geliştirdi.

Peki Games Nedir? Neye Hizmet Eder?

Kısaca, oyunlaştırılmış eğitim uygulamaları olan Peki Games; 5. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrenciler için harika bir uygulama geliştirdi. Öğrenciler Peki Games oyunlarında yer alan yaklaşık 30.000 özgün soruyu çözerek hem oyunda ilerleme şansı buluyor hem de bir yandan ders çalışabiliyor. Peki’nin orta okul derslerini eğlenceli hale getirdiği oyunlar sayesinde öğrenciler Türkçe, Matematik, Fen Bilgisi, Sosyal Bilgiler ve İngilizce derslerinde ders çalışma imkanı buluyor.

Peki Games Paralı Bir Uygulama mı?

Peki Games’e ait tüm oyunlar, IOS ve Android işletim sistemlerine sahip telefon ve tabletlerden ücretsiz indirilebilir. Oyunlarımız ücretsiz olmakla birlikte, başka oyunlarda yer alan ve öğrenciyi sıkan reklamlar da bulunmamaktadır. Bir başka deyişle öğrenciler oyunlarımızı oynarken, sürekli onları rahatsız eden ve dikkatini dağıtan reklamlarla boğuşmayacaklar. 

Peki Games Sadece Öğrenciler İçin mi?

Peki Games oyunları her ne kadar orta okul öğrencileri tarafından oynanabilen oyunlar olsa da, hedef kitlesi aynı zamanda veliler ve öğretmenlerdir. Geliştirdiğimiz yapay zeka algoritmaları sayesinde öğrenciler Peki Games oyunları ile kendi başarılarını, zeka eğilimlerini, branş okur-yazarlıklarını, hangi derse yatkın olduklarını izleyebilecekler. Bu sayede öğretmenler ve veliler tarafından da rahatlıkla izlenebilen bir uygulama olan Peki Games sayesinde öğrencinizin eksiklerini ve hangi derslerde başarılı olduklarını keşfedin.

Dünya değişiyor. Dünya değiştikçe insanların ihtiyaçları da değişiyor. Eski ve sıkıcı ders çalışma yöntemlerine yeni bir soluk kazandıran Peki Games uygulamamızdan ücretsiz bir şekilde faydalanmak için oyunlarımızı Android ve IOS sisteme sahip telefon ve tabletlerden indirebilirsiniz. Şimdi eğitimde dijital dönüşüm zamanı!