Soruları Çöz Çiftliğini Kur! Peki Oyunları İle Ders Çalış

Soruları Çöz Çiftliğini Kur! Peki Oyunları İle Ders Çalış

Ders çalışmak çoğu zaman öğrenciler için sıkıcı ve zorlayıcı bir aktivite olabilir. Sürekli ders çalışan, soru çözen, sınavlara hazırlanan öğrencilerin bir süre sonra motivasyonu düşecektir. Motivasyonu düşen öğrencinin ise derslere gösterdiği azim ve ders başarısı düşebilir. Ders çalışmak öğrenciler için bir zorunluluktan ziyade keyifli bir sürece evrilirse, onlar için çok daha verimli olacaktır. İşte bu süreci hem keyifli bir hale getiren hem de öğrencilere ders çalışma imkanı tanıyan Peki Games, öğrencilerin ders çalışma aktivitelerini sıkıcı olmaktan çıkarıp onlara harika bir alternatif sundu! Nasıl mı?

Yeni Nesil Bir Eğitim Sistemi: Peki Games

Öğrenciler için yeni nesil bir eğitim sistemi olan Peki Games, ders çalışmayı oyun ile birleştirerek öğrencilere keyifli bir ders çalışma süreci sunmaktadır. Öğrenciler oyunların içinde yer alan yaklaşık 30.000 soruyu çözerek hem ders çalışma imkanı buluyor hem de oyun oynayabiliyor. Ayrıca öğrenciler için hazırlanan videolar ile ders tekrarı yapan öğrenciler bu sayede sınavlarına da çalışabilecek.

Ders Çalışmanın Yeni Adına Peki!

Ders çalışmanın yeni adı olan Peki, oyunlaştırılmış eğitim uygulamalarıdır. IOS ve Android işletim sistemine sahip tüm telefon ve tabletlerden ücretsiz bir şekilde indirilen Peki oyunları, 5. sınıftan 8. sınıfa kadar olan öğrenciler için geliştirildi. Peki Games ayrıca öğretmen ve veliler tarafından da izlenebilmektedir. 

Öğrencinizin Başarısını Peki Oyunlar İle Takip Edin

Tamamen müfredat içeriklerinden oluşan soruları ile Peki Games, öğrencilere Türkçe, Matematik, Fen Bilimleri, İngilizce ve Sosyal Bilgiler derslerinde yardımcı oluyor. Geliştirdiğimiz yapay zeka algoritmaları sayesinde elde edilen verilerle öğrencilerin ders başarısı, hangi derse yatkın olduğu, hangi konularda eksik olduğunu görebilirsiniz. Tüm veriler geliştirdiğimiz yapay zeka algoritmaları tarafından değerlendirilmektedir. 

Öğrenmenin motivasyonla, motivasyonun ise eğlence ile geliştiğini düşünüyoruz. Bu yüzden öğrencilerin ihtiyacı olan motivasyonu Peki Games oyunları ile yükseltebilir, bu sayede hem ders çalışmasına hem de ders tekrarı yapmasına olanak sağlayabilirsiniz. Klasik öğrenme yöntemlerinden sıkılan öğrencilere harika bir alternatif sunan Peki oyunlarımızdan öğrenciniz için faydalanabilirsiniz. Öğrencinize keyifli bir ders çalışma imkanı sunmanın şimdi tam zamanı!