Peki Games İle Eğlence ve Öğrenme Bir Arada

Peki Games İle Eğlence ve Öğrenme Bir Arada

5. sınıf, 6. sınıf, 7. sınıf ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik geliştirilen eğitsel oyunlar sayesinde artık öğrenciler klasik ve sıkıcı öğrenme yöntemlerini bir kenara bırakabilecek! Öğrenciniz oyun oynamaktan zevk mi alıyor? Mobil ve bilgisayar oyunları onlar için önemli mi? Bir veli ya da bir öğretmen olarak hiç dert etmeyin. Peki Games oyunları ile öğrenciler ders çalışırken bir yandan da oyun oynamanın keyfine varabilecekler!

Peki Games İle Ortaokul Öğrencileri Eğlenerek Öğreniyor

Tamamen müfredat içerikleri ile uyumlu, akademisyenler ve öğretmenler tarafından hazırlanan soruları ile Peki Games, öğrencilerin oyun oynama ihtiyacını karşılarken bir yandan onların ders çalışmalarına olanak tanımaktadır. Öğrenciler oyunda yer alan soruları çözerek Türkçe, Matematik, İngilizce, Fen Bilimleri ve Sosyal Bilgiler dersleri ile alakalı konularda tekrar etme şansı buluyor ve bir yandan oyun oynamanın keyfine varabiliyor. 5. sınıftan 8. sınıfa kadar öğrencilerin oynayabilecekleri bir oyun platformu olan Peki Games, aslında oyunlaştırılmış eğitim uygulamalarıdır. Çocuklar kadar velilerin ve öğretmenlerinin de faydalanabileceği bir sistem olan Peki, öğrencilerin hangi konuda eksik hangi konuda yetenekli olduklarını da gösteriyor. Nasıl mı?

Öğrencinizin Ders Başarısını Peki Oyunları İle Takip Etmek İster miydiniz?

IOS ve Android sisteme sahip tüm telefon ve tabletlerden indirebileceğiniz oyunlarımız ücretsizdir. Ayrıca Peki oyunları öğrenci hakkında bilgiler verir. Öğrencinin ders başarısı, zeka tipi, zeka yönelimi, Bloom Taksonomisi, soruları ne kadar sürede cevapladığı, branş okuryazarlığı gibi konuları oyunlarımız sayesinde izleyebilirsiniz. İzlenilen tüm veriler yapay zeka algoritmaları sayesinde değerlendirilmektedir. Geliştirdiğimiz tüm algoritmalara ise "Lala" ismini verdik.

Lala İle Öğrencinizi Keşfedin

Lala; öğrencinin oyuna bağlılık seviyesini anlayan, zayıf yönlerini tespit ederek öğrenciye özel içerikler gösteren, kritik verileri öğretmenlerle ve velilerle paylaşabilen bir yapay zeka teknolojisidir. Lala projemiz sayesinde makine öğrenimi ile "Dijital Öğretmen"in de temellerini atmış olduk.

Eğitimde yeni nesil bir uygulama olan Peki oyunları ile öğrencinizin ders başarısını artırabilir ve ona keyifli bir ders çalışma imkanı sunabilirsiniz. Uygulamamızı telefon ve tabletlerinizden indirerek Peki Games'in keyifli ve başarı dolu yolculuğuna siz de katılın, eğitimde farkı yakalayın!